LogoHeader_largefleetguard_filters_splashlogo_hifi_filter

MANN oro filtrai: Patikima technologija užtikrinanti maksimalią apsaugą

 MANN oro filtrų privalumai:

Patikima eksploatacija per visą techninio aptarnavimo laiką

 • Puikus filtravimas
 • Nežymus oro srauto sulaikymas
 • Ilgalaikis šimtaprocentinis sandarumas
 • Naudojamas ypatingu būdu gofruotas ir įspauduotas popierius
 • Specialus impregnavimas neleidžia įsigerti vandeniuiŠvarus įsiurbiamas oras yra būtina gero variklio darbo sąlyga. Tačiau kartu su oru įsiurbiami ir įvairūs teršalai, pavyzdžiui kietos dalelės, suodžiai ir pan. Šie nešvarumai patenka į degimo kamerą, subraižo variklį, ir jis prieš laiką nusidėvi. Taip pat gadinamos elektronikos detalės, pavyzdžiui davikliai, esantys tarp įsiurbimo zonos ir degimo kameros. MANN filtrai siūlo patikimą apsaugą:
  Šiuolaikinės filtravimo medžiagos, naudojamos MANN oro filtrams, pasižymi mechaniniu stabilumu. Jos efektyviai ir patikimai filtruoja įsiurbiamą orą. Tai leidžia parinkti optimalią degiojo mišinio sudėtį ir išlaikyti pastovų variklio galingumą. Naudojant aukštos kokybės oro filtrus ir juos laiku keičiant kuro sąnaudos sumažėja 3-4%. Įvairios MANN oro filtrų funkcijos
  MANN oro filtrai atlieka daug svarbių užduočių. Jie išvalo iš įsiurbiamo oro kietas daleles, pavyzdžiui, dulkes, žiedadulkes, smėlį, suodžius ir net vandens lašelius. Filtrai rūpinasi, kad į degimo kamerą patektų tik švarus oras. Be to, MANN oro filtrai saugo nuo galimo sugadinimo elektroninius prietaisus, pavyzdžiui, jautrius daviklius (temperatūrinį oro srauto matuoklį). Be to MANN oro filtrai atlieka ir kitas svarbias funkcijas: jie slopina įsiurbimo metu kylantį triukšmą, reguliuoja šilumos balansą ir sandarina gretimus mazgus. Originalios konstrukcijos MANN oro filtrai yra ateities oro valymo technika.Teršalai, įsiurbiami kartu su oru Pagrindinės MANN oro filtrų modifikacijos 
  Intensyvus automobilių elektronikos ir naujos technikos, susijusios su griežtesniais važiavimo saugumo ir patogumo reikalavimais, diegimas, taip pat naujos dizainerių idėjos kuriant variklius nuolat mažina vietą skiriamą įvairiems mazgams montuoti. Todėl oro filtrui vietos taip pat lieka vis mažiau, ir šiuolaikinės oro filtrų sistemos turi atitikti naujas sąlygas.Filtrų modifikacijos:
 • Laiptuotas oro filtras;
 • Trapecinis oro filtras;
 • Ovalus kūginis oro filtras;
 • Oro filtras su tvirtinimo kiauryme;

Žiediniai ir stačiakampiai MANN filtravimo elementai

MANN-FILTER kuria naujos kartos oro filtrus. Kiekvienam konkrečiam atvejui galima parinkti atitinkamos formos ir paskirties MANN oro filtrą. Juk oro filtras neprivalo būti stačiakampis.

Jei reikia, galime pasiūlyti alternatyvius variantus (trapecinis, ovalus kūginis ir t.t.).

Optimalaus vietos panaudojimo pavyzdys gali būti laiptuotas MANN oro filtras. Laiptuota forma gerokai padidina filtravimo paviršių ir filtro našumą. Oro filtras su kiauryme dangteliui prie korpuso tvirtinti taip pat rodo MANN+HUMMEL firmos inžinierių išradingumą. Transporto priemonėje įtaisomi iš karto du filtravimo elementai. Kapoto fiksavimo strypas kerta elementą. MANN-FILTER siūlo šimtus įvairiausių modifikacijų ir matmenų filtrų. Visi filtrai yra vienodos kokybės.

Originalios konstrukcijos oro filtrai automobiliams Mercedes-Benz

 Pagalbiniai elementai MANN oro filtrams: Geriausia variklio apsauga 
Aukštos kokybės pagalbiniai filtravimo elementai MANN oro filtrams patikimai saugo variklį nuo nusidėvėjimo. Ši apsauga veikia net ir tuomet, kai pagrindinis filtravimo elementas sugadinamas neteisingai atliekant techninį aptarnavimą. Papildoma apsauga pirmiausia taikoma, eksploatuojant transporto priemonę dulkėtoje aplinkoje. Todėl pagalbiniai MANN filtravimo elementai įtaisomi daugelyje naujų žemės ūkio ir statybos mašinų.